Kadra

Jarosław Derybowski – aktor musicalowy, tancerz i wokalista. Ukończył szkołę wokalno – baletową w Gliwicach i szkołę Janusza Józefowicza przygotowującą do musicalu ,,Metro”. Wystąpił z nim w Teatrze Minskoff na Broadwayu.

Brał udział w przedstawieniu ,,Pan Twardowski” w Teatrze Komedia, w rewiach Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej (m.in. w spektaklu ,,Europa Razem”, który uświetnił rocznice powstania Unii Europejskiej w Paryżu) oraz w programach telewizyjnych, m.in. w ,,Kabarecie Olgi Lipińskiej”, „Co nam w duszy gra”, „Jaka to melodia”, ,,Kabaretowa Noc Listopadowa”. W latach 1994-95 pracował w paryskim „Moulin Rouge” jako tancerz oraz solista can-cana.

Od 2005 r. związany z Teatrem Muzycznym Roma. Na deskach tego teatru wystąpił m.in. w słynnym musicalu Romana Polańskiego ,,Taniec Wampirów”. W 2007 roku wcielił się w postać Draba w musicalu ,,Akademia Pana Kleksa”. W 2007 r. zadebiutował w słynnym musicalu ,,Koty” w roli Myszołapa. 2008 – 2010 występował w musicalu ,,Upiór w Operze” (zespół taneczny) oraz w musicalu ,,Boyband” w Teatrze Komedia w Warszawie jako Jay.

Obecnie tańczy w musicalu „ Rocky Horror Show”, w monodramie Alicji Węgorzewskiej „Diva For Rent” oraz ,,Najlepsze z Romy”. Od października 2012 występuje w musicalu ,,Deszczowa Piosenka”.

Marta Grabowska
Pole Dance to pasja która mnie pochłonęła bez reszty!! Zanim wpadłam w sieci pole dancowania szukałam wśród różnych styli tańca : modern, jazz, nowoczesny ,klasyka próbowałam tez swoich sił w akrobatyce. Wszystko to pomogło mi odnaleźć się w pole dance ,które jest bardzo wymagające jeśli chce się być na wysokim poziomie 😉 Trenuję już ponad 5 lat !!

Początki bywały trudne ale w czym na początku nie ma trudności ?? Moja miłość do pole dance ciągle jest podsycana nowymi wyzwaniami i ciągłym rozwojem . Uwielbiam to co robię bo daje mi szansę na spotkanie z niesamowitymi ludźmi. Pole dance odmienił moje życie . Chciałabym aby ten stan zauroczenia trwał jak najdłużej i żebym mogła podzielić się nim z innymi , aby oni tez mogli posmakować cudowności pole dance .

Oprócz tego, że szkoliłam się pod okiem Joanny Derybowskiej to uczestniczyłam w wielu warsztatach między innymi:

  • Laurence Hilsum ricks and combos in spinning and static poziom zaawansowany
  • Marion Crampe poziom zaawansowany
  • Alessandra Marchetti poziom Master
  • Anastasia Sokolova tricks and combos poziom zaawansowany
  • Oona Kivela house of Oona poziom zaawansowany

Gabrysia Pawłowicz

Profesjonalna tancerka i studentka na kierunku Taniec – Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła Choreografię techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Kurs Instruktora Pilates I i II stopnia w Body Balanced Pilates School. Przez wiele lat związana z tańcem współczesnym ,szkoliła się głównie z tańca klasycznego, współczesnego i improwizacji pod okiem takich choreografów jak Witold Jurewicz, Karolina Garbacik, Jacek Owczarek, Leszek Bzdyl, Iwona Olszowska, Jacek Łumiński, Eryk Makohon, Elwira Piorun, Louise Frank, Irina Sidoruk, Wacław Niedźwiedź, Martin Dvorak, Slava Krichmariev, Harmen Tromp, Marek Zajączkowski. Jak również z technik modern/lyrical jazz, musical dance u Piotr Jagielski, Thierry Verger, Byron van Jones, Leslie Wiesner, Jean Claude Marignal, Grzegorz Pańtak i wielu innych.

Jako tancerka pracuje na różnego rodzaju eventach/oprawach imprez, w spektaklach tanecznych, projektach tanecznych oraz fotograficznych z tancerzami różnych technik, artystami, tworząc projekty ruchowe wykorzystujące różne dziedziny sztuki . Obecnie pracuje jako tancerka niezależna oraz instruktor tańca oraz wielu metod pracy z ciałem tj. taniec współczesny, physical, release, modern, jazz, kabaret, rewia, burleska, pole dance, pilates oraz stretching.

Od ponad trzech lat zafascynowana Pole Dance, który stał się dla niej niesamowitym fizycznym wyzwaniem oraz inspiracją do poszukiwań ruchowych a przede wszystkim ogromną pasją, którą postanowiła się dzielić . Sama ciągle szkoli się, biorąc udział w warsztatach i lekcjach u najlepszych instruktorów Pole dance. W wolnych chwilach fascynuje się tangiem argentyńskim oraz kalisteniką.

Monika Wiater