Cennik

Pole Dance, zajęcia stacjonarne 

Karnet 4 wejść -180 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni , płatne 7 dni przed rozpoczęciem kursu lub na 7 dni przed upływem ważności karnetu. Zajęcia można odrabiać w innych grupach o podobnym poziomie nauczania w trakcie ważności karnetu. Jeśli przedłuża się uczęszczanie o  kolejny karnet z przerwą nie dłuższą niż tydzień , zajęcia ze starego karnetu  można odrabiać w kolejnym miesiącu.

Karnet 8 wejść -280 zł  do wykorzystania w ciągu 30 dni płatne 7 dni przed rozpoczęciem kursu lub na 7 dni przed upływem ważności karnetu. Zajęcia można odrabiać w innych grupach o podobnym poziomie nauczania w trakcie ważności karnetu. Jeśli przedłuża się uczęszczanie o  kolejny karnet z przerwą nie dłuższą niż tydzień , zajęcia ze starego karnetu  można odrabiać w kolejnym miesiącu.

Karnet 12 wejść -390 zł  do wykorzystania w ciągu 30 dni płatne 7 dni przed rozpoczęciem kursu lub na 7 dni przed upływem ważności karnetu. Zajęcia można odrabiać w innych grupach o podobnym poziomie nauczania w trakcie ważności karnetu. Jeśli przedłuża się uczęszczanie o  kolejny karnet z przerwą nie dłuższą niż tydzień , zajęcia ze starego karnetu  można odrabiać w kolejnym miesiącu.

Karnet stretching 4 wejść -150 zł  do wykorzystania w ciągu 30 dni płatne 7 dni przed rozpoczęciem kursu lub na 7 dni przed upływem ważności karnetu. Zajęcia można odrabiać w innych grupach o podobnym poziomie nauczania w trakcie ważności karnetu. Jeśli przedłuża się uczęszczanie o  kolejny karnet z przerwą nie dłuższą niż tydzień , zajęcia ze starego karnetu  można odrabiać w kolejnym miesiącu.

Jednorazowe wejście  60 zł

Jednorazowe wejście stretching 40 zł

Karnet multisport plus 4/8 wejść  – do wykorzystania w ciągu 30 dni . Wymagana kaucja zwrotna 120 zł Zajęcia można odrabiać w innych grupach o podobnym poziomie nauczania w trakcie ważności karnetu. Jeśli przedłuża się uczęszczanie o  kolejny karnet z przerwą nie dłuższą niż tydzień , zajęcia ze starego karnetu  można odrabiać w kolejnym miesiącu. Karty multisport honorowane są do 17:00 włącznie od pon -czw, w piątki i soboty bez ograniczeń czasowych. 

Karnet Medicover Sport 4/8 wejść  -do wykorzystania w ciągu 30 dni . Wymagana kaucja zwrotna 120 zł Zajęcia można odrabiać w innych grupach o podobnym poziomie nauczania w trakcie ważności karnetu. Jeśli przedłuża się uczęszczanie o  kolejny karnet z przerwą nie dłuższą niż tydzień , zajęcia ze starego karnetu  można odrabiać w kolejnym miesiącu. Przy medicover sport dopłata 15 zł do zajęć i nie ma ograniczeń czasowych. 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE – 170 zł lub 220 zł za 1h zajęć 

WIECZORY PANIEŃSKIE – 500 zł do 6 osób każda osoba powyżej dopłata 60 zł

Numer konta na które dokonujemy wpłat kaucji za Benefit i ok System oraz za karnety 23 1140 2004 0000 3202 8272 0416  Pole Art Studio.

Honorujemy karty:

POLEart.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.