Oferta

Zajęcia online: do czasu odwołania zakazu działalności Fitness- Clubów

Wzmacnianie ze spalaniem – to zajęcia intensywnego ruchu w celu zgubienia zbędnych kalorii oraz ćwiczeń siłowych wzmacniających poszczególne partie mięśniowe

Spalanie ze stretchingiem – to połączenie intensywnego  spalania z rozciąganiem wszystkich partii ciała pod pole dance

ZAJĘCIA NA SALI 

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe tym różnią się od zajęć indywidualnych, że bierze w nich udział więcej osób . W ten sposób uczymy się nieco dłużej ale za to bezurazowo i w miłej atmosferze. Mamy okazję poznać nowe osoby i zawrzeć ciekawe znajomości. Miło pogawędzić z kimś kto ma podobne zainteresowania i pokazać swoje nowe siniaki 🙂 W zajęciach grupowych można poznać elementy duetowe , gdzie dwie osoby równocześnie wykonują elementy na rurze pomagając sobie i partnerując.

Z całą pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz!

Zajęcia indywidualne
Poza zajęciami grupowymi organizujemy także zajęcia indywidualne. Zazwyczaj na takich zajęciach można nauczyć się więcej i lepiej , ponieważ instruktor skupiony jest tylko na jednej osobie. Zajęcia indywidualne wybierają zazwyczaj osoby chcące zrobić postępy w szybkim tempie , zawodnicy i zawodniczki przygotowujące się do zawodów lub po prostu osoby ceniące sobie prywatność .

Zaplanuj więc swoją indywidualną przygodę z pole dance. Możesz to zrobić właśnie dlatego, że chcesz dogłębnie poznać tajniki Pole Dance fitness lub po to, aby zajęcia indywidualne traktować, jako trening personalny w idealny sposób dostosowany do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia i dopasowania terminu treningu indywidualnego.

Pokazy okolicznościowe
A może chciał(a)byś sprawić znajomym prezent na urodziny, ślub lub urozmaicić spotkanie biznesowe ? Nic prostszego – skontaktuj się z nami, a przygotujemy szyty na miarę pokaz idealnie dopasowany do Twoich wymagań.

Dysponujemy przenośnym podestem, dzięki czemu nie mamy ograniczeń – możemy robić pokazy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak… w plenerze.

Oprawa artystyczna eventów
Zapraszamy także do kontaktu agencje artystyczne oraz reklamowe.

Pole Dance jest fantastycznym pomysłem na urozmaicenie każdego eventu – zarówno kongresu medycznego, jak imprezy plenerowej dla dzieci. Przygotujemy pokaz, który zgrabnie wpleciony w temat Waszego event, doda mu nutkę energii, zaskoczenia oraz fantastycznego pokazu akrobatycznego.

Wynajem sali
Jeżeli chciał(a)byś zrobić imprezę zamkniętą utkaną wokół rurek – dzwoń do nas.

Nie tylko wynajmiemy Ci salę, ale także pomożemy zorganizować imprezę w taki sposób, żeby jej uczestnicy bardzo długo ją pamiętali. Pamiętaj, że nasza sala jest w bardzo dogodnym miejscu – blisko metra Natolin.

Cena: 110 zł/h

POLEart.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.