studio

To miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze będziesz poznawała tajniki tańca na rurze. Stawiamy sobie za zadanie promowanie pole dance jako rodzaju sportu i fitness a nie jako tańca erotycznego. Pokazujemy jak bezpiecznie i stopniowo przechodzić kolejne poziomy nauczania pole dance fitness i pomagamy w profesjonalny sposób doskonalić technikę wykonywania poszczególnych elementów.

Instruktorkami pole dance fitness są doskonale wyszkolone dziewczyny , które ukończyły kurs instruktorski pod okiem Joanny Derybowskiej

Studio PoleArt jest profesjonalnym miejscem do nauki, treningu i szkolenia w tańcu na rurze.
Zajęcia łączą naukę tańca i elementów akrobatycznych, przy okazji gwarantując fantastyczną zabawę. Każda lekcja rozpoczyna się rozgrzewką w trakcie której wzmacniamy się i uelastyczniamy . Poprzez elementy fitness , aerobiku i tańca jazzowego przygotowujemy nasze ciała do „walki z rurką”. Po rozgrzewce przechodzimy do części właściwej czyli nauki elementów pole dance fitness. Kiedy już poznamy kilka tzw spinów , łączymy je w krótkie choreografie.

Do dyspozycji kursantek mamy przestronną, jasną salę wyposażoną w 7 rurek z funkcją spiningową ( rurki się kręcą) o średnicach 45 oraz 42 mm (NOWOŚĆ!!!).

Dogodny dojazd oraz bardzo duży wybór godzin sprawi, że dobierzesz najbardziej dla Ciebie
odpowiedni przedział czasowy.

Naszą misją było stworzenie miejsca, w którym kobiety:

poczują się komfortowo, będą mogły wyrażać swoją kobiecość jednocześnie wzmacniając ciało

będą mogły poznać swoje ciało, nabrać pewności siebie i wyrazić swoją kobiecość w życiu codziennym

będą się inspirowały światowymi mistrzyniami w celu osiągnięcia swojego maksymalnego potencjału

będą po prostu celebrowały radość, jaką niosą zajęcia z Pole Dance fitness