WIECZÓR PANIEŃSKI

Zorganizuj idealny wieczór panieński razem z Nami!

Wieczór panieński to najważniejsze, zaraz obok ślubu, wydarzenie w życiu Panny Młodej. Postaraj się więc zorganizować je w taki sposób, by doskonale się bawiła i zapamiętała je na całe życie!

Z naszą pomocą zorganizujesz wyjątkowy i niezapomniany wieczór panieński w klimacie pole dance i tańca. To Wy decydujecie jaki charakter mają mieć zajęcia:

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i czekamy również na Wasze pomysły!

inne opcje

CHOREOGRAFIA NA ŻYCZENIE
60 minut zajęć

Marzysz by wspólnie z przyjaciółkami zatańczyć zmysłową choreografię z rekwizytami, a może chcecie poczuć gorące rytmy salsy, albo zatańczyć szalony układ przy rurce?

Ty wybierasz styl tańca, rekwizyty i gadżety!

Specjalnie dla Was nasz instruktor przygotuje zajęcia, podczas których nauczy Was podstaw kroków, elementów i figur tańca, co pozwoli na stworzenie choreografii, którą wspólnie zatańczycie.

Proponujemy: pole dacne, exotic, sexy dance, Latino, salsa, chair dance.

Na koniec udostępnimy naszą przestrzeń na pamiątkowe zdjęcia!

LEKCJA POLE DANCE
60 minut zajęć

Proponujemy połączenie świetnej zabawy i oryginalnego prezentu, jakim będzie lekcja Pole Dance z jedną z naszych instruktorek. Zapewniamy Wam 60 min niezapomnianej przygody w gronie najlepszych przyjaciółek. Będzie kobieco, zmysłowo i zabawnie. Nie potrzebujecie siły czy kondycji- najważniejszy jest dobry humor, a my sprawimy, że lekcja Pole Dance stanie się wspaniałym wstępem do tak wyjątkowej nocy.

Zajęcia rozpoczynamy krótką rozgrzewką, po której nauczycie się podstawowych spinów i figur pole dance. Przez kolejne 30 minut do dyspozycji będziecie miały naszą przestrzeń i czas na robienie pamiątkowych zdjęć.

WYNAJEM PRZESTRZENI

Masz swój pomysł na ten wyjątkowy wieczór, ale brakuje Ci miejsca na wymarzoną imprezę lub spotkanie z przyjaciółkami?

Udostępnimy Ci naszą przestrzeń, pomożemy w aranżacji i dekoracji sali.

Dodatkowo zapewnimy catering i napoje!

 

SESJA ZDJĘCIOWA/NAGRANIE VIDEO

Każdą ofertę możesz wzbogacić o możliwość wynajęcia profesjonalnego fotografa lub operatora kamery, który uwieczni Wasz wieczór na pamiątkowych zdjęciach albo wykona profesjonalny video clip.